⁉️ جهت ارتباط سریع با پشتیبانی ، لطفا از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید. همکاران ما آماده پاسخگویی به شما هستند.
🆘 ارتباط سریع با پشتیبانی

آموزش های مگاپنل :

با آموزش استفاده از پنل و خدمات مگاپنل همراه ما باشید.

آموزش ثبت نام در سایت :

در ویدیو ذیل نحوه ثبت نام و ساخت حساب کاربری در مگاپنل را به شما آموزش داده ایم.

آموزش ثبت سفارش :

در ویدیو ذیل نحوه ثبت سفارش از خدمات مگاپنل را به شما آموزش داده ایم.

آموزش افزایش اعتبار حساب (کیف پول) :

در ویدیو ذیل نحوه افزایش شارژ کیف پول حساب کاربری مگاپنلرا به شما آموزش داده ایم.

قوانین استفاده از خدمات در فروشگاه مگاپنل :

قوانین عمومی :

1- تمامی اصول و رویه مگاپنل مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

۲- ورود هر کاربر به وب‏‌سایت مگاپنل زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط مگاپنل به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مگاپنل از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین مگاپنل از سوی کاربر است.

3- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

۴- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش ، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوور ، لایک و یا بازدید ننماید؛ در غیر این صورت مگاپنل مختار است تمام آن فالوور ، لایک و یا بازدید را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

۵- هرگونه تغییر لینک و ویرایش در لینک پس از ثبت سفارش موجب بروز اختلال در سفارش شما میشود که ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نداریم ، لذا از هرگونه تغییر در لینک پس از ثبت سفارش خودداری نمایید.

۶- روش ارتباطی مستند مگاپنل با خریدار ، آدرس ایمیلی یا موبایلی است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین مگاپنل ثبت کرده است.

۷- از ثبت سفارش مکرر برای یک لینک پیش از تکمیل شدن سفارش قبلی خودداری نمایید.

۸- درخواست خریدار با آدرس ایمیل یا موبایلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است ، از سوی مگاپنل رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

۹- مگاپنل به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

۱۰- مگاپنل از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است. { هک ، طلسم ، صیغه ، شرطبندی و… }

۱۱- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

۱۲- پس از ثبت هر سفارش ، به صورت خودکار یک شماره تراکنش اختصاصی { کد پیگیری } برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در آخرین صفحه مراحل سفارش برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.(درصورت ثبت نام در پنل ، بصورت خودکار سفارشات شما ثبت میشوند و در هر زمان ممکن به آنها دسترسی دارید)

۱۳- در صورت سفارش بیش از حداکثر سرویس (بیش از ظرفیت) مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد.

۱۴- فالوور های ارائه شده توسط مگاپنل پروفایل های واقعی هستند ولی سایت ما تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوورها نداشته و حفظ فالوورها بستگی به مطالب و فعالیت پیج شما دارد.

۱۵- امکان لغو سفارشات ، پس از ارائه سفارش به ربات ، به هیچ عنوان وجود ندارد ، پس سوال یا درخواست نکنید.

۱۶- امکان برگشت وجه نیست ( چه هزار تومان و چه یک میلیون تومان ) و فقط میتوانید از محصولات و خدمات ما استفاده کنید.

سیاست بازپرداخت :

از آنجایی که خدمات مگاپنل فروش کالای فیزیکی و قابل بازگشت نیست ، پس از ثبت سفارش و تحویل آن به شما امکان برگشت مبلغ به حساب شما امکان پذیر نیست. به عنوان مشتری ، شما مسئول درک این موضوع قبل از خرید هر یک از سرویس های ما هستید.

با این حال ، با توجه به ماهیت سرویس هایی که ما عرضه میکنیم ، متوجه شرایط ویژه ای که می تواند رخ دهد هستیم. از این رو ، ما به درخواست های مبنی بر بازپرداخت که در زیر آمده است احترام می گذاریم و به آنها عمل می کنیم:

تحویل نشدن سرویس: (توجه به این نکته حائز اهمیت است که در بعضی از موارد فرآیند تحویل سرویس کندتر است و ممکن است برای نهایی شدن سفارش شما زمان بیشتری نیاز باشد)
در این مورد توصیه می کنیم به پشتیبانی ما پیام دهید. درخواست های تحویل نشدن سرویس باید حداقل پس از گذشتن 1 روز از ثبت سفارش به اطلاع پشتیبان ما رسیده شود. در غیر این صورت پس از گذشتن از زمان یاد شده امکان رسیدگی به درخواست شما وجود ندارد.

ثبت سفارش :

خرید و استفاده هر یک از سرویس های ما برای استفاده شخصی و یا شرکتی شما است و نه از جانب شخص یا نهادی دیگر. مسئولیت استفاده غیر مجاز و خرید سرویس برای پیج هایی که با قوانین رسمی کشور ایران مغایرت دارند بر عهده شخص خریدار می باشد و درصوت نیاز اطلاعات شخص متخلف به مراجع قانونی برای پیگیری تحویل داده خواهد شد.

کپی رایت :

تمامی محتویات ، گرافیک ، عکس ، طراحی ، علائم تجاری و موضوعات دیگر مربوط به این سایت متعلق به صاحب وبسایت می باشد بنابراین کپی کردن ، توزیع مجدد استفاده یا انتشار هرگونه مسائلی از هر بخشی از سایت به شدت ممنوع است.

قوه قهریه :

تمامی شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه ، مگاپنل مسئولیتی ندارد.

تغییرات :

این موافقت نامه تنها موافقت نامه بین ما و شما در این زمان می باشد و کلیه شرایط را شامل می شود و تمامی موافقت نامه های قبلی و معادل آن را در هر زمینه ای لغو می کند. این موافقت نامه ممکن است بدون اطلاع خاص به شما در هر زمانی توسط ما تغییر کند. آخرین توافق نامه بر روی سایت ارسال می شود.

درباره مگاپنل :

ما علاوه بر ارزانترین خدمات با کیفیت ترین خدمات را در بین رقبای خود ارائه می دهیم. اگر به دنبال روشی فوق العاده آسان برای ارائه خدمات بازاریابی و کسب درامد از این راه هستید ، دیگر جستجو نکنید! مگاپنل بهترین ها را ارائه می دهد! 

آدرس: خراسان رضوی ، نیشابور ، خیابان فرحبخش شرقی ، مقابل جایگاه CNG پلاک 65 واحد یک

مجوزات و تأییدیه ها :

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

تمامی حقوق برای مگاپنل محفوظ است.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد