سفارشات در چه زمانی تکمیل میشوند؟

سفارشات باتوجه سرویسی که انتخاب کردید استارت و سپس تکمیل خواهند شد ، اکثر خدمات  از 1 دقیقه  الی 24 ساعت و برخی از خدمات استثنایی مثل پاپ اپ ، گروه به گروه ، پروکسی ، و... که به زمان بیشتری احتیاج دارند ، ممکن تا 72 ساعت نیز طول بکشد.

چرا قیمت ها اینقدر پایین است ؟

زیرا ما نمایندگان زیادی داریم که از میان رقبا مارو انتخاب کردند و ما با این کار داریم از اونها حمایت میکنیم تا بتوانند با کمترین هزینه ، بیشترین سود رو بکنند.

برای کانال و گروه و پیج و... با آمار بالا میتونم از همین سرویس ها استفاده کنم؟

اگر آمار بالا باشد خیر نمیتوانید زیرا سرویس ها برای آمار های بالا مناسب نیستند و باید از سرویس مخصوص خودشون استفاده کنید ، برای سفارش به پشتیبانی مراجعه کنید که به صورت دستی سفارشتونو انجام بدند.

برای کانال و گروه های خارجی میتونم سفارش ثبت کنم؟

سرویس های ما ایرانی هستند و به همین دلیل برای کانال و گروه های ایرانی زده میشوند ، در صورتی که کریتور خارجی باشد باید از سرویسهای خارجی استفاده کنید ، برای ثبت سفارش به پشتیبانی مراجعه کنید.

آیا من میتوانم مثل شما بازاریابی کنم ؟

در صورتی که قصد وارد شدن به این کار را دارید میتوانید با مراجعه  به پشتیبانی از چندین نمایندگی ربات تلگرام و همچنین سایت برخوردار شوید.

آیا میتوانم به صورت کارت به کارت ، موجودی حسابم را افزایش بدم؟

بله ، برای این کار نیاز به احراز هویت دارید و برای این کار و گرفتن اطلاعات به پشتیبانی مراجعه کنید و یا تیکت ارسال نمایید و پس از پس از پرداخت با ارسال اسکرین شات پرداخت یا عکس رسید میتوانید حساب خود را به همان مقدار شارژ نمایید.